VІІІ науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку, аналіз і керування електроенергетичними системами»

VІІІ науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку, аналіз і керування ЕЕС»

ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України», Львівська Регіональна НТСЕ України (упорядник), ГО «СІГРЕ-Україна» згідно плану роботи НТСЕ України на 2021 рік разом з Міненерго України, ПрАТ «НЕК «Укренерго», ПрАТ «Укргідроенерго», НУ «Львівська політехніка», ТзОВ «ЕЛЕКС» проводять VІІІ науково-практичну конференцію «Сучасний стан та перспективи розвитку, аналіз і керування електроенергетичними системами. Новітні досягнення у проведенні тренажерної підготовки оперативно-диспетчерського персоналу», яка відбудеться 9-12 березня 2021 р. в с.м.т. Славсько Львівської обл. в пансіонаті «Славський», вул. Устияновича, 35.

Увага! У зв’язку з посиленням карантинних обмежень на підприємствах учасників конференції термін заходу переноситься орієнтовно на квітень-травень 2021 року. Про дати конференції буде оголошено додатково.

На конференцію запрошуємо фахівців центральних диспетчерських служб (сектор електричних режимів), служб релейного захисту та автоматики ПрАТ «НЕК «Укренерго», енергосистем, ПрАТ «Укргідроенерго», обленерго, ДП НАЕК «Енергоатом», АЕС, ДТЕК, ТЕС, ГЕС, проєктних інститутів, залізниці та інші. 

Мета конференції:

  • обговорення сучасного стану інформаційного забезпечення відповідних служб електро- енергетичних систем, енергопостачальних компаній, електростанцій та інших підрозділів.
  • ознайомлення фахівців диспетчерських служб з функціональними можливостями та перспективою використання програмного комплексу аналізу режимів електроенергетичних систем – ДАКАР ЕЛЕКС.
  • ознайомлення з новітніми досягненнями у проведенні тренажерної підготовки оперативно-диспетчерського персоналу.

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно перерахувати 3200 гривень (без ПДВ, неприбуткова організація) за кожного учасника до 5 березня 2021 р. на р/р UA 163253650000000026009010107Львівської РР НТСЕУ АТ «Кредобанк» м. Львова, МФО 325365, ЄДРПОУ 19173418, як організаційний внесок з поміткою “конференція”. В окремих випадках оплату можна здійснити на місці або після конференції на основі акту виконаних робіт. Проживання – в пансіонаті «Славський» (платник ПДВ) в межах 925-1450 гривень на одну особу за добу в двомісних та одномісних кімнатах в залежності від комфортності. (Необхідно мати з собою Свідоцтво платника податку на додану вартість). Передбачаємо можливість спілкування онлайн. Доступ до інформації  про канал надамо після подання заявки. Пансіонат «Славський»  знаходиться в зеленій зоні щодо рівня захворювання. Готель забезпечує індивідуальне обслуговування з дотриманням заходів безпеки.

У вартість конференції включені організаційні та транспортні витрати, методичні матеріали та інформаційно-комп’ютерне забезпечення, оренда конференцзали та інше.

Початок конференції – 10 березня 2021 р. о 1000.  Заїзд учасників –9 березня 2021 р. До Славська можна доїхати потягами: Київ-Ужгород, Харків-Ужгород, Одеса–Ужгород, Львів-Ужгород, Львів-Мукачево. На привокзальній площі на учасників конференції буде очікувати транспорт пансіонату.

Враховуючи актуальність тематичної спрямованості конференції, просимо направити  фахівців для участі у конференції. Заявку на участь  просимо надіслати в оргкомітет до 3 березня 2021 р.

Контактні особи:

Мота Ірина Данилівна – 032-256-32-48, моб. 093-254-68-17, 067-39-42-955, e-mail – mota.id@ua.energy

Коновал Володимир Семенович моб. 067-901-96-95.

Теми доповідей уточнюються  до 1 березня 2021 р. Просимо надавати доповіді в електронному вигляді з метою подальшої публікації в журналі «Електричні мережі та системи».

Програма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *