Маст-Іпра перевела три енергоблоки Зміївської ТЕС на газову групу вугілля

Маст-Іпра

 

Корпорації «Маст-Іпра» реалізувала проект переведення 3-х блоків Зміївської ТЕС на газову групу вугілля. Цей досвід вже поширили на Придніпровську та Криворізьку електростанції.

Під час відвідування копорації Юлія Світлична, голова Харківської ОДА, ознайомилася з виробничими й конструкторськими можливостями ТОВ «Котлотурбопром», Харківського котельно-механічного заводу й ЦКБ «Енергопрогрес». Спільно підприємства розробляють, виготовляють і монтують складне устаткування для ТЕС і ТЕЦ не тільки в Україні, а й за кордоном.

Спілкуючись з колективом підприємств, голова облдержадміністрації відзначила внесок «Котлотурбопрому» в становлення енергонезалежності країни в цілому та регіону, зокрема. Вона також повідомила, що підприємство є великим платником податків, який тільки за 2018 рік перерахував близько 69 млн грн податків до бюджетів різних рівнів.

«Це не просто показник вашої роботи. Це ваш внесок у соціально-економічний розвиток і регіону, й держави в цілому, – підкреслила Юлія Світлична. – Я вам вдячна за те, що ви робите якісну роботу та конкурентоспроможний продукт. Ваша продукція є маркою Харківської області й усієї України».

Зараз основні проекти, які реалізує «Котлотурбопром», пов’язані з переведенням електростанцій України, які працювали на вугіллі-антрациті, на газову групу вугілля. Старт процесу поклали роботи, що були проведені на Зміївській ТЕС.

«Це програма, яка була створена завдяки активній позиції нашій і голови Харківської облдержадміністрації, а також компанії «Центренерго» та Зміївської ТЕС. Юлія Олександрівна підтримала та разом з нами пробивала це питання, – розповів генеральний директор ТОВ «Котлотурбопром» Олександр Грєховодов. – Завдяки цьому проекту сьогодні в усій Україні горить світло та немає віялових відключень. Він уже запущений на Зміївській ТЕС і Придніпровській станції. Зараз роботи йдуть на Криворізькій. Ми змогли обійтися без луганських і донецьких антрацитів, використовуючи дніпропетровське і волинське вугілля. Це реальна енергонезалежність України».

Юлія Світлична підкреслила, що в підприємства сьогодні є можливості розширювати свій портфель замовлень і обсяги виробництва, виходячи на нові ринки. У тому числі вона повідомила, що можливостями «Котлотурбопрому» зацікавилися європейські партнери, яким голова ХОДА презентувала підприємство.

Маст-Іпра

Під час зустрічі з колективом ТОВ «Котлотурбопром» Юлія Світлична передала державну нагороду – орден «За заслуги» III ступеня – генеральному директору підприємства Олександру Грєховодову.

Інф. Харківська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *