Вийшла у світ книга «Енергетика України. Сьогодення та майбутнє»

Олександр Дупак. Презентація видання

В межах підсумкової прес-конференції Міністра Ігоря Насалика Міненерговугілля презентувало книгу “Енергетика України. Сьогодення та майбутнє”.

Перший заступник Міністра Галина Карп привітала учасників заходу із виходом у світ видання, яке стане вагомим надбанням історії української енергетики. Презентуючи книгу, вона відзначила професійність та самовідданість кожного, хто присвятив своє життя енергетиці.

З вітальними промовами виступили також Президент Українського національного комітета CIGRE Олександр Светелік, заступик голови правління ВГО «Рада ветеранів праці енергетики» Зоя  Томаш, голова НТСЕУ Олександр Дупак.

Книга “Енергетика України. Сьогодення та майбутнє” присвячена 55-річному ювілею Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Читачів зацікавить історично-довідкова інформація про віхи становлення вітчизняної енергетики, її реалії та перспективи.

Особливу увагу приділено питанням забезпечення реалізації державної політики в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, нафтогазовому комплексах Міненерговугілля України, євроінтеграційному курсу нашої країни в енергетичному секторі.  

Чимало сторінок відведено тим, хто присвятив своє життя енергетиці – ветеранам галузі. Також розміщено інформацію про працівників, які самовіддано і професійно продовжують їхню справу, примножуючи здобутки та зберігаючи традиції, – успішних керівників та провідних фахівців енергетичного сектору України.

Книга вийшла за сприяння та з допомогою ГО «Об’єднання «Українська конфедерація журналістів», Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України, Академії енергетики України,  ВГО «Рада ветеранів праці енергетики», Громадської ради при Міненерговугілля, підприємств галузі.

Олександр Дупак. Презентація видання

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *