41-ші Загальні збори делегатів Асоціації польських інженерів-електриків, що відбулися у Вроцлаві, стали святом нашої Асоціації. Асоціація польських інженерів-електриків – це МИ, тому ми всі розділяємо це свято. Делегати, що представляють відділення SEP, разом із почесними членами SEP та представниками членів, що підтримують SEP, підбили підсумки минулого періоду, визначили напрямки подальшого розвитку Асоціації та обрали нове керівництво, на яке було покладено відповідальність за досягнення цілей Асоціації протягом наступних чотирьох років і далі, відповідно до прийнятої стратегії Асоціації польських інженерів-електриків. Я хотів би висловити свою глибоку вдячність усім учасникам 41-х Загальних зборів делегатів SEP за їхню участь у цій винятковій події, за відповідальність, уважність та почуття спільноти, що супроводжували хід заходу. Кожен голос, поданий під час Асамблеї, кожна заява, кожна подана пропозиція та кожна демонстрація відданості зробили важливий внесок у побудову майбутнього Асоціації польських інженерів-електриків.
Славомир Цеслік
Президент Асоціації польських електриків