Звернення до енергетиків

Ученим, інженерам, спеціалістам-енергетикам!
Керівникам і менеджерам енергетичних компаній, підприємств та організацій, міжнародних і вітчизняних (інвестиційних, благодійних) фондів!

Шановні колеги!

Попередні покоління енергетиків 135 років тому заснували перше в Україні товариство енергетиків та електротехніків, заклавши основи професійного ставлення до вирішення проблем розвитку енергетики і дух енергетичного братерства, об’єднавши кращих представників науки та інженерної техніки.

Ім’я цього творчого об’єднання з роками змінювалося. І нині правонаступником його в Україні є Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України, визнана як у нашій країні, так і в багатьох країнах світу. Спілка має славну 135-річну історію, сталі наукові та інженерні традиції, активну громадянську позицію і певні важелі впливу на формування енергетичної політики країни.

Закликаємо Вас зберегти у часи нинішніх історичних змін творче єднання енергетиків – учених, інженерів, економістів, взяти безпосередню участь у діяльності нашої Спілки на благо енергетики та увійти до складу всеукраїнського громадського об’єднання енергетиків як індивідуальні та колективні члени НТСЕУ.

Виконком Науково-технічної спілки
енергетиків та електротехніків України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *