Звернення НТСЕУ

НТСЕУ

Шановні колеги!

ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України» (НТСЕУ) має 138-річну історію. За роки існування Спілка набула великий досвід проведення науково-технічних заходів з актуальних питань збереження та подальшого розвитку енергетичної галузі України.

Згідно із Статутом НТСЕУ є неприбутковою всеукраїнською громадською організацією і свою діяльність здійснює за рахунок добровільних внесків членів НТСЕУ. Це дозволяє відповідно до тематичного плану, складеного за пропозиціями членів Спілки і партнерів, щороку проводити науково-технічні заходи в інтересах підприємств галузі, а також у формуванні державної політики у сфері енергетики із врахуванням громадської думки і пропозицій енергокомпаній. Організація і участь у проведенні заходів, передбачених щорічним зведеним Планом науково-технічних заходів, є частиною роботи Спілки.

Значну зацікавленість фахівців галузі викликають заходи, що відбуваються в Україні і за кордоном з актуальних проблем енергетики. 12-15 листопада в м. Києві був проведений 9-й Міжнародний форум з енергетики для сталого розвитку, що відбувся під егідою Організації Об’єднаних Націй та за участі Кабінету Міністрів України і Міненерговугілля України. За рішенням Оргкомітету Форуму НТСЕУ виконувала обов’язки Співорганізатора Форума, який пройшов успішно за стандартами ООН.

Спілка напрацьовує і видає протягом 24 років інформаційно-аналітичні матеріали «ЕНЕРГОІНФОРМ-ИНФОРМЭНЕРГО», в яких наводиться аналіз роботи ПЕК і публікації ЗМІ. Ці матеріали безоплатно надсилаються керівникам і фахівцям органів законодавчої та виконавчої влади, енергетичних підприємств і організацій, наукових та учбових закладів, громадських об’єднань.

Щиро дякуємо Вам за багаторічну співпрацю з Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України.

З повагою

 Віце-президент, голова Виконкому НТСЕУ
Заслужений енергетик України
О.С.Дупак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *