Пішов з життя Анатолій Григорович Баталов

А.Г.Баталов

16 квітня пішов з життя Анатолій Григорович Баталов.

Тим, хто пов’язаний з електроенергетикою та Укренерго, навряд чи треба представляти цю людину.

Анатолій Баталов працював в Укренерго з 1974 р., з самого початку створення оператора національної енергосистеми – Оперативно-диспетчерського управління України.

Пройшов шлях від інженера до головного диспетчера (у найскладніші для енергосистеми роки) та директора Національного диспетчерського центру України.

Анатолій Григорович був одним з ініціаторів залучення перших міжнародних інвестицій в енергетику, впроваджував систему оперативно-диспетчерського управління SCADA в Укренерго, стояв біля витоків формування енергоринку.

Був засновником школи диспетчерів України, виховав цілу плеяду професіоналів, які сьогодні забезпечують надійну роботу ОЕС.

Анатолій Григорович був одним з тих, навколо якого формувалась енергетична еліта України.

Результати інженерної діяльності видатного енергетика відображені у понад 100 публікаціях та декількох навчальних посібниках.

Анатолій Григорович Баталов був членом Академії інженерних наук України, віце-президентом Українського національного комітету CIGRE, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, Відмінником енергетики України. Йому присвоєно почесне звання “Заслужений енергетик України”.

Анатолій Григорович був надзвичайно доброю та чуйною людиною з тонким почуттям гумору, що притаманне лише мудрим людям з відкритою душею.

Колектив компанії ДП «НЕК «Укренерго» висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам покійного.

Світла пам’ять!

Укренерго

БАТАЛОВ Анатолій Григорович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *