CISOLAR 2019

CISOLAR 2019

16-18 квітня 2019 р. у Києві відбудеться головна бізнес-подія регіону у сфері сонячної енергетики, присвячена новітнім технологіям, трендам та інвестиційним можливостям – CISOLAR 2019, 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі.

CISOLAR 2019 – це перша головна бізнес-платформа в Центральній і Східній Європі, де учасники обмінюються досвідом успішних PV-проектів, обговорюють актуальні питання у сфері сонячної енергетики та дізнаються про останні тренди, юридичні аспекти, представляють ідеї і рішення, укладають контракти, знаходять і зміцнюють партнерські зв’язки.

16 квітня в готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) відбудеться ключова B2B подія – Конференція CISOLAR 2019, в якій візьмуть участь понад 70 спікерів та 500 делегатів з більш ніж 30 країн – власники, керівники, директори впливових компаній, а також інвестори і підприємці в області сонячної енергетики.

Зокрема, у перший день учасники конференції обговорять перспективи розвитку галузі, основні тенденції та інвестиції в проекти сонячної енергетики. Доповідачі поділяться міжнародним досвідом і розкажуть про нові технології та інноваційні рішення для PV-сектора.

Також 16 квітня відбудеться важлива частина конференції – CISOLAR AWARDS 2019 Ceremony, на якому традиційно будуть обрані кращі проекти сонячної енергетики Центральної і Східної Європи, відбудеться в перший день бізнес-події.

17-18 квітня у Виставковому Центрі «ACCO International» (пр. Перемоги, 40-Б) відбудеться 2-денна виставка CISOLAR 2019. У масштабному трейд-шоу візьмуть участь понад 100 експонентів, які продемонструють нові проекти, кращі технологічні рішення для бізнесу й осель. Кількість відвідувачів очікується на рівні 5 000+.

Практичні тренінги та воркшопи для PV-інсталяторів – невід’ємна частина події і будуть проходити паралельно з Виставкою, 17-18 квітня. Заходи будуть корисні для власників малих підприємств, об’єктів нерухомості – приватних і багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні електростанції, експлуатують їх або планують побудувати. Учасники дізнаються, як заощадити за допомогою «зеленого тарифу» і започаткувати власний бізнес.

Станьте учасником CISOLAR та приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сонячної енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень — особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями пишуть нову сторінку розвитку енергетичної галузі.

Майбутнє починається тут!

Організатор – Центр Інноваційного бізнесу (IB Centre Europe)

Подробиці та реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *