Удосконалення роботи ринку електроенергії та інтеграції з енергооб’єднанням європейських країн ENTSO-E

Удосконалення роботи ринку електроенергії

 

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України запрошує на науково-практичну конференцію «Удосконалення роботи ринку електроенергії та інтеграції  з енергооб’єднанням європейських країн ENTSO-E», яка відбудеться з 6 по 10 вересня 2021 р. в м. Нова Каховка Херсонської обл. в конференц-залі готелю «Яхт-клуб».

Мета конференції:

  • Обговорення сучасного стану енергетики та енергоринку, інформаційного забезпечення та моніторингу безпеки постачання електроенергії в новому ринку електроенергії України.
  • Ознайомлення фахівців з станом впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії». Прогноз та структура покриття добових графіків потужності. Договірне забезпечення ринку.
  • Інтеграція в європейську енергосистему, вимоги, проблеми, необхідні заходи.
  • Ознайомлення з науковими дослідженнями і їх впливом на загальні задачі розв’язання енергобезпеки держави.

У конференції візьмуть участь спеціалісти НЕК «Укренерго», ПрАТ «Укргідроенерго», ГО «Асоціація «СІГРЕ – Україна», НУ «Львівська політехніка», Вінницького НТУ, Хмельницького НУ, НАЕК «Енергоатом», операторів систем розподілу, енергопостачальників, промислових підприємств та інші.

Передбачено виробничі екскурсії на Мирнeнську ВЕС, ПС-750 кВ «Каховська» та Каховську ГЕС.

Проживання  в готелі «Прем’єр», адреса Дніпровський проспект, 42, моб тел. 097-063-39-05 та в готелі «Яхт-клуб», адреса Дніпровський проспект 44-а.

Контактна особа:

Мота Ірина Данилівна – тел. 032-256-32-48, 067-39-42-955, e-mail mota.id@ua.energy

Програма конференції

Рішення минулорічної конференції

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *