Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж»

Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж», яка відбуватиметься 25-27 червня 2024 р. у готелі «Супутник», м. Львів.

 Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 № 908-р схвалено «Концепцію впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року», метою якої є визначення напрямів і завдань, а також забезпечення координації дій з впровадження «розумних мереж» з урахуванням наявних та запланованих програм розвитку та заходів з модернізації енергетичного сектору.

ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України», Львівська Регіональна НТСЕ України (упорядник) за пропозицією членів спілки, фахівців енергетичної галузі, наукових та навчальних закладів має на меті провести науково-практичну конференцію «Розподільна генерація в умовах впровадження «розумних мереж», 25-27 червня 2024 р. у готелі «Супутник», м. Львів. Захід проводиться за підтримки Міненерго України, ГС «СІГРЕ-Україна», ПрАТ «НЕК «Укренерго», ТОВ «НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Вінницького НТУ, НУ «Львівська політехніка», Хмельницького НТУ.

Мета конференції: Обмін досвідом з питань визначення напрямків реалізації «Концепції впровадження розумних мереж в Україні до 2035 року», активізація розвитку розподіленої генерації, як важливого напрямку забезпечення надійного енергопостачання регіонів в сучасних умовах.

На конференцію запрошуються головні інженери, технічні директори, начальники та фахівці електротехнічних служб енергокомпаній, обленерго, регіональних мереж, науковці енергетичного профілю інститутів та університетів та підприємств, що впроваджують генераційні установки.

Програма заходу наразі формується. Просимо надати теми доповідей для включення в програму до 20 травня 2024 р.

Контактна особа Мота Ірина Данилівна
e-mail: mota.id@ua.energy
тел.: 032-256-32-48, моб.: 067-39-42-955, 066-103-32-21

Заявка на участь в науково-практичній конференції направляється в оргкомітет до 21 червня 2024 р. поштою (е-mail: mota.id@ua.energy) або факсом (032-256-32-48) і має містити:

  • Прізвище
  • Ім’я
  • По батькові
  • Посада
  • Вчений ступінь, звання
  • Назва організації
  • Адреса, телефон, Е-mail
  • Участь в конференції (доповідач, слухач)
  • Назва доповіді
  • Дата, підпис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *