Розвиток водневої енергетики в Україні

Розвиток водневої енергетики в Україні

15 січня 2020 року у Мінекоенерго відбулась нарада щодо потенціалу розвитку водневої енергетики в Україні

Нарада відбулася під головуванням заступника Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Рябчина.

Одним із пунктів порядку денного було створення секції Науково-технічної ради «Воднева енергетика» при Мінекоенерго.

Актуальність створення секції обумовлена прийняттям New Green Deal Європейською комісією, світовим трендом на декарбонізацію енергетики та наявним в Україні науковим і промисловим потенціалом впровадження сучасних енергетичних технологій.

У зазначеному заході прийняли участь  представники наукових установ, підприємств, міжнародних організацій і фірм, представники громадських організацій, у тому числі члени Правління ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України» (НТСЕУ) Є.Я.Баранник, О.С.Дупак, С.О.Кудря, С.І.Поташник, А.В.Русанов, С.В.Яцкевич.

В рамках наради були заслухані представники Мінекоенерго, господарюючі суб’єкти, наукові та проектні організації. З пропозиціями,  коментарями та зауваженнями щодо пріоритетних проектів у водневій енергетиці, які можуть бути профінансовані по статті наукова та науково-технічна діяльність у сфері енергетики та захисту довкілля також виступив І.М.Карп, академік НАН України, члени Правління НТСЕУ С.О.Кудря, Є.Я.Баранник, С.В.Яцкевич.

Розвиток водневої енергетики в Україні

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *