Незабаром 2018

Шановні колеги!

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) узагальнює пропозиції суб’єктів енергетичного комплексу країни, енергетичних компаній, підприємств та організацій різних форм власності, наукових та навчальних закладів, громадських об’єднань енергетичного спрямування, колективних членів НТСЕУ, органів законодавчої влади України і щорічно готує зведений План проведення науково-технічних заходів (конференцій, нарад, семінарів, громадських обговорень, круглих столів, тематичних виставок і конкурсів) в галузі енергетики.

Пропонуємо пропозиції до зведеного тематичного плану науково-технічних заходів у сфері енергетики, у т.ч. міжнародних, надсилати до НТСЕУ, а також повідомити Спілку про заходи, здійснення яких планується за ініціативи або за партнерської участі вашої організації, і які ви вважаєте доцільним включити до зведеного тематичного плану дій на 2018 рік (назва заходу, місце і час проведення, перелік співорганізаторів). Рекомендуємо передбачити в плані кошти на відрядження представників вашої організації для участі у науково-технічних заходах за зведеним Планом на 2018 рік, який буде надіслано після його формування і погодження з Міненерговугілля України.

Сподіваємось на подальшу співпрацю заради досягнення енергетичиної безпеки держави і сучасного розвитку енергетики України.

         З повагою

Олександр Дупак,
віце-президент, голова Виконкому НТСЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *