Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті

Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті

29 -30 вересня 2016 року, м. Київ – XVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Організатори конференції:

Представництво Польської академії наук в м.Києві, НТУУ «КПІ», Інститут відновлювальної енергетики НАН України, МНТЦ вітроенергетики НАН України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при НТУУ «КПІ» та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

За підтримки:

Національної академії наук України, Державного агенства з ефективності та енергозбереження України, Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України, Асоціації промислових ВЕС України, Факультету електротехніки та автоматики, кафедри відновлювальних джерел енергії НТУУ «КПІ», ВМГО «Зелена енергетика майбутнього», Організація Об’єднаних націй з промислового розвитку, ЮНІДО, EUROSOLAR-Україна, Українсько-Польського центру НТУУ «КПІ».

Мета конференції:

Обговорення проблем та перстпектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

Контактна інформації Оргкомітету:
Інститут відновлювальної енергетики НАН України
02904, м.Київ, вул. Гната Хоткевича, 20-А
Марченко Надія В’ячеславівна, 098-408-26-02, тел./факс: +380-44-206-28-09,
е-mail: info@ive.org.ua,
Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

За темою:

Програма Конференції

Відкриття Конференції (фоторепортаж)

Відновлювальна енергетика у 2015 році: стан та перспективи розвитку в Україні

Основной источник геотермальной энергии: новая гипотеза

Резолюція XVII Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *