Проблеми впровадження розподіленої генерації. Питання приєднання об’єктів генерації до електромереж систем розподілу та територіальних енергетичних комплексів

Проблеми впровадження розподіленої генерації в електричних мережах та територіальних енергетичних комплексах

Шановні колеги!

ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України» та Львівська Регіональна НТСЕ України (упорядник) за пропозицією громадськості проводять науково-практичну конференцію «Проблеми впровадження розподіленої генерації. Питання приєднання об’єктів генерації до електромереж систем розподілу  та територіальних енергетичних комплексів», яка відбудеться 5-7 грудня 2023 р. в пансіонаті «Славський» (смт Славсько, вул. Устияновича, 35).

Захід проводиться за підтримки Міністерства енергетики України, ГС «СІГРЕ-Україна», НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Вінницького НТУ, НУ «Львівська політехніка» та Хмельницького НТУ. На конференцію запрошуються головні інженери, технічні директори, начальники та фахівці електротехнічних служб обленерго, регіональних мереж, інститутів, представники територіальних громад та ін.

Мета конференції: обговорення проблем впровадження розподіленої генерації, питань приєднання об’єктів генерації до системи розподілу електричної енергії та територіальних енергетичних комплексів.

Учасники конференції матимуть можливість обговорити питання, пов’язані з відновленням енергетичної інфраструктури України, енергонезалежністю громад, розробкою нормативних документів з якості електроенергії та управління попитом, впровадженням нових видів обладнання (газогенераторів, накопичувачів енергії, систем управління), цифрових систем управління та новітніх технологій (Smart Grid, Micro Grid, електричні приводи для систем транспорту, водозабезпечення) та ін.

Запрошуємо долучитися до участі в заході а також пропонуємо надати питання для обговорень, теми та доповіді для доповнення програми.

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно перерахувати оргвнесок 3500 гривень (без ПДВ) за кожного учасника до 29 листопада 2023 р. На р/р Львівської РНТСЕУ UA163253650000000026009010107 в АТ «Кредобанку» м. Львова, МФО 325365, ЄДРПОУ 19173418, як організаційний внесок з поміткою «конференція» (неприбуткова організація). Доповідачі та члени ГО «НТСЕУ» сплачують 500 грн.

Дистанційна участь – 500 грн. У вартість конференції включені організаційні витрати, інформаційно-комп’ютерне забезпечення, оренда конференцзали, транспортні витрати та ін. Матеріали конференції розповсюджуються за умови участі у заході.

Проживання в пансіонаті «Славський» (платник ПДВ) від 1850-2250 гривень на одну особу за добу в одномісних та двомісних кімнатах (за наявності Свідоцтва платника податку на додану вартість при собі).

Початок конференції 5 грудня 2023 р. о 10.00 в конференцзалі пансіонату.

Заїзд учасників 4 грудня 2023 р. До Славська можна доїхати потягом Київ-Ужгород, Харків-Ужгород, Одеса-Ужгород, Львів-Ужгород, Львів-Мукачево, де на вокзальній площі на учасників буде очікувати транспорт пансіонату.

Виїзд 7 грудня ввечері або 8 грудня зранку.

Заявку на участь просимо надіслати в оргкомітет до 27.11.2023.
Конт. особа: Мота Ірина Данилівна – 032-256-32-48, 067-39-42-955, 066-103-32-21
e-mail – mota.id@ua.energy

Теми доповідей приймаються до 27 листопада 2023 р. Доповіді або тези просимо надати в електронному вигляді.

Юрій БОНДАРЕНКО,
Голова правління ГО «НТСЕУ»,
Заслужений енергетик України

Заявка на участь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *