Звернення до енергетиків

Ученим, інженерам, спеціалістам-енергетикам!
Керівникам і менеджерам енергетичних компаній, підприємств та організацій, міжнародних і вітчизняних (інвестиційних, благодійних) фондів!

Шановні колеги!

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ) має 135-річну історію, досвід проведення інформаційно-аналітичної, науково-технічної, нормативно-правової, видавничої діяльності, залучення громадськості до обговорень іноваційно-інвестиційних програм і проектів розвитку енергетики, законопроектів і нормативно-правових актів щодо забезпечення енергетичної та екологічної безпеки держави.

Згідно Статуту Спілка є неприбутковою всеукраїнською громадською організацією і свою діяльність здійснює за рахунок внесків добровільних членів НТСЕУ.

Протягом багатьох років Спілка співпрацює із енергетичними компаніями галузі, організаціями та підприємствами різних форм власності, науковими та навчальними закладами, органами законодавчої та виконавчої влади, громадськими об`єднаннями енергетичного спрямування.

Кожні два тижні НТСЕУ випускає Збірку інформаційно-аналітичних матеріалів щодо стану і перспектив розвитку ПЕК України, огляду ЗМІ з проблем енергетики «ЕНЕРГОІНФОРМ-ИНФОРМЭНЕРГО», які надсилаються партнерам нашої Спілки для ознайомлення і врахування в діяльності.

Указом Президента України № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» передбачається підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади, зокрема, щодо впровадження реформ. Враховуючи виклики суспільства, потребу активного впливу громадськості у впровадженні нагальних суспільних змін, розробці і реалізації ефективної державної політики у різних сферах економіки, в тому числі енергетики, держава визнає необхідність створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, важливим елементом якого є громадські організації. Планується затвердити Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, якою мають бути вироблені ефективні стимули і дієвий механізм з боку держави, зокрема податковий для юридичних осіб, які фінансово підтримують громадські організації.

План науково-технічних заходів (конференції, семінари, громадські обговорення, виставки, ювілейні заходи та інше) в галузі енергетики України на 2016 рік підготовлено за поданням Національної академії наук України, всеукраїнських громадських об’єднань у галузі енергетики, вищих навчальних закладів країни, енергетичних компаній та провідних науковців і фахівців, членів НТСЕУ, громадських рад при Міненерговугілля України і НКРЕКП.

Здійснення заходів, зазначених у Плані, окреслює завдання для системи державного управління та формує механізм концентрації зусиль суспільства на досягнення цілей розвитку всього енергетичного сектору економіки України із урахуванням світового та європейського досвіду, а також реалізації першочергових дій Міненерговугілля щодо реформування паливно-енергетичного сектору країни, як у найближчі 100 днів, так і протягом 2016 року.

Слід зазначити, що ефективне виконання Програми зазначених заходів без підтримки енергетичного співтовариства є неможливим.

Закликаємо Вас, шановні колеги, дієво підтримати статутну діяльність громадської організації НТСЕУ, постійно стимулювати її намагання проводити інформаційно-аналітичну роботу, здійснювати науково-технічну, нормативно-правову, видавничу діяльність, систематично і об’єктивно проводити вивчення громадської думки щодо формування державної політики в галузі енергетики як ефективного чинника соціально-економічного і науково-технічного громадського контролю.

Дякуємо вам за багаторічну співпрацю і всебічну підтримку Спілки в її діяльності. Сподіваємося на подальше плідне співробітництво в нових умовах.

З повагою

Віце-президент,
голова Виконкому НТСЕУ
Заслужений енергетик України
О. Дупак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *