НТСЕУ вдячна за підтримку

НТСЕУ

Щиро дякуємо керівників і славні колективи енергетичних компаній, наукових та навчальних закладів за організаційну та фінансову підтримку статутної діяльності найстарішого Товариства енергетиків України (140 років!) протягом дуже складного для проведення запланованих науково-технічних заходів в умовах пандемії коронавірусу, який докучає вже другий рік. Спілка продовжує роботу щодо здійснення інформаційно-аналітичного дослідження стану ПЕК і напрацювання відповідних пропозицій, проведення конференцій з актуальних проблем галузі.

Наша Спілка відповідно до тематичних планів, складених за пропозиціями членів НТСЕУ та її партнерів щороку проводить науково-технічні заходи в інтересах організацій і підприємств ПЕК України. НТСЕУ доводить до відома громадськості та органів державної влади напрацьовані за участі провідних вітчизняних та іноземних фахівців пропозиції щодо удосконалення та розвитку галузі.

Ще раз дякуємо колективам і керівникам енергетичних компаній і підприємств, партнерів ГО «Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України» за організаційну допомогу і фінансову підтримку:

ПрАТ «НЕК «Укренерго»
Кудрицький В. Д.

та профком НЕК «Укренерго»
Приходько О. М.

ПрАТ «Укргідроенерго»
Сирота І., Рассовський В.Л.

ТОВ «НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО»
Бондаренко Ю.М.

ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС»
Лунін С.С.

ПрАТ «Волиньобленерго»
Мартинюк А.А.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
Петров В.В., Білак О. О.

ПрАТ «Львівобленерго»
Матвіїшин В. Є.

АТ «Прикарпаттяобленерго»
Бубен О. О.

ВАТ «Тернопільобленерго»
Юхимець І. Ю.

ПАТ «Черкасиобленерго»
Самчук О.Г.

Атомпрофспілка
Матов В.О.

Українська вітроенергетична асоціація
Конеченков А.Є.

ГС «СІГРЕ-Україна»
Светелік О.Д.

Нагадуємо, що незабаром новий рік, і НТСЕУ чекає на пропозиції від партнерів до зведеного Плану науково-технічних заходів у галузі енергетики на 2022 рік.

О.C. Дупак,
віцепрезидент, голова Виконкому НТСЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *