Вітаємо Одеський національний політехнічний університет

Одеський національний політехнічний університет

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України сердешне вітає професорсько-викладацький склад, співробітників, випускників та студентів Одеського національного політехнічного університету з нагоди 100-річчя від дня заснування.

Цей ювілей є знаменною подією не лише всіх поколінь Університету, а й у житті вітчизняної науки та освіти.

Нам приємно відзначити нашу плідну співпрацю із співробітниками ОНПУ, зокрема, при проведенні спільних міжнародних та вітчизняних конференцій та семінарів.

В ОНПУ створено усі умови для надання студентам якісної вищої освіти. Професорсько-викладацький склад – це плеяда відомих в Україні вчених та педагогів, які діляться зі своїми студентами глибокими знаннями і професійною майстерністю.

В Україні добре відомий Ваш науковий потенціал. Ваші розробки знайшли широке використання в паливно-енергетичному комплексі нашої країни, у різних галузях промисловості.

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним.

Переконливих Вам здобутків в ім’я українського народу та зміцненню нашої держави та її енергетичної незалежності, миру, міцного здоров’я, любові, злагоди і родинного щастя!

Виконком Центрального правління
Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України

За темою:

100-річчя ОНПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *