БАТАЛОВ Анатолій Григорович

А.Г.Баталов

Заступник директора Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

Віце-президент Українського національного комітету CIGRE

Академік Академії інженерних наук України

Заслужений енергетик України

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Народився 2 січня 1947 року в м. Полоцьк Вітебської області, Республіка Білорусь.

Трудовий шлях А.Г. Баталов розпочав у 1971 р. асистентом кафедри електричних станцій Київського політехнічного інституту.

З серпня 1974 р. Анатолій Григорович працює на Державному підприємстві “Національна енергетична компанія “Укренерго” (раніше Оперативно-диспетчерське управління Півдня, Оперативно-диспетчерське управління України, Національний диспетчерський центр України) послідовно інженером, старшим інженером служби оптимізації електричних режимів, начальником сектора поточних режимів диспетчерської служби, заступником начальника диспетчерської служби, головним диспетчером, керівником цього підприємства.

З 1997 р. по 2002 р. обіймав посаду віце-президента акціонерного комерційного банку “Правекс-банк”, але згодом повернувся у велику енергетику і з лютого 2002 р. працює на посаді заступника директора Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”.

А.Г. Баталов безпосередньо брав участь у розробці та реалізації заходів із забезпечення цілісності Об’єднаної енергетично ї системи України в екстремальних умовах, з інтеграції західної частини об’єднаної енергетичної системи України (“Бурштинський острів”) до Європейської енергосистеми UCTE, з реаб ілітації гідроелектростанцій і засобів управління в Об’єднан ій енергосистемі України, з включення в роботу міждержавних повітряних ліній електропередачі Україна – Білорусь, з підвищення надійності видачі потужності АЕС західного регіону Об’єднаної енергосистеми України, з підвищення надійності енергозабезпечення АР Крим і Одеської області, з приведення Об’єднаної енергосистеми України до технічних вимог ENTSO-E та ін.

Результати інженерної діяльності відображені у понад 100 публікаціях та декількох навчальних посібниках.

Анатолій Григорович Баталов є членом Академії інженерних наук України, віце-президентом Українського національного комітету CIGRE, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки. Йому присвоєно почесне звання “Заслужений енергетик України”.

Золотий фонд нації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *