Тематичний випуск журналу «Енергетика та електрифікація»

Енергетика та електрифікація

Вийшов з друку черговий номер журналу «Енергетика та електрифікація» (№7, 2010), у якому наведені матеріали громадських слухань про практичні аспекти інтеграції ОЕС України з енергосистемами Європи, які було проведено за ініціативи Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України, Громадських рад при Мінпаливенерго, Мінприроди та НКРЕ України.

На Громадських слуханнях розглянуто проект Концепції Державної цільової програми інтеграції Об’єднаної енергетичної системи України до об’єднання енергосистем європейських держав, проблеми законодавчого та нормативно-правового забезпечення конкурентоспроможності електроенергетики України, використання транспортних можливостей держави з урахуванням енергетичного потенціалу і вигідного географічного розташування України.

 

Серед авторів публікацій Лучніков В.А., Борисов М.А, Праховник А.В., Скляров В.Ф., Ущаповський К.В., Запайщиков К.В., Туранов Г.Ю., Савченко Е.В., Кононенко М.О. та інші провідні фахівці енергетичної галузі.

Крім того, журнал знайомить читачів з діяльністю НТСЕУ, яка цього року відзначає своє 130-річчя. З нагоди ювілею наведені історичний екскурс, оглянуті науково-технічні та інформаційно-аналітичні дослідження Спілки, її внесок у формування науково-технічної та нормативно-правової політики, а також міжнародна діяльність НТСЕУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *