Громадська рада при Міненерговугілля окреслила завдання на 2018 рік

24 січня 2018 відбулося засідання Громадської ради при Міненерговугілля, у якому взяли участь члени Центрального правління НТСЕУ Зиновій Буцьо, Олександр Дупак, Юлій Куцан та ін.

Галина Карп від імені Міністра Ігоря Насалика подякувала за роботу та співпрацю і наголосила, що Міненерговугілля цінує досвід членів Громадської ради та готове підтримати позитивні ідеї та напрацювання.

Голова Громадської ради Семен Поташник, у виступі наголосив про системну роботу Громадської ради та зазначив, що Громадська рада робить усе можливе, щоб сприяти у вирішенні завдань реформування енергетичного сектору України.

У ході засідання голови комісій Громадської ради прозвітували про свою діяльність та окреслили низку проблем в енергетичній сфері, які потребують нагального розв’язання.

У виступах обговорено питання щодо співпраці Громадської ради та Міненерговугілля, розгляду та врахування пропозицій Громадської ради, надано також пропозиції щодо посилення впливовості Громадської ради та результативності її засідань, подальшої роботи з питань енергоефективності, уважного підходу до науки та комунікацій з громадськістю.

За підсумками засідання Перший заступник Міністра Г. Карп запросила учасників зустрічі до подальшої співпраці та запропонувала надавати пропозиції щодо підвищення економічної ефективності роботи галузі, які буде опрацьовано фахівцями Міністерства.

Міненерговугілля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *