ІВАНОВ Сергій Олександрович

С.О.Іванов

Генеральний директор ВАТ “Донбасенерго”

Заслужений енергетик України

Член Центрального правління Науково-технічної спілки енергетиків та електротехніків України

В електроенергетиці на керівних посадах – понад 35 років

Сергій Олександрович народився в 1950 році.

У 1973 р. закінчив Харківський політехнічний інститут, за фахом – інженер-електрик.

Трудову діяльність розпочав на Курахівській ТЕС ВЕО “Донбасенерго”. Працював старшим електромонтером, начальником зміни, старшим майстром, заступником начальника електричного цеху. З 1982 р. по 1984 р. – начальник енергоремонтного цеху енергоремонтного підприємства “Донбасенерго”. У 1984-1995 рр. обіймав посади заступника головного інженера з експлуатації, головного інженера Курахівської ТЕС. З 1995 по 2002 р. – головний інженер, технічний директор ВАТ “Донбасенерго”. Протягом 2002-2008 рр. – директор структурно ї одиниці “Курахівська ТЕС” товариства з обмеженою відпов ідальністю “Східенерго”.

У 2008 р. призначений на посаду генерального директора ВАТ “Донбасенерго”.

С.О.Іванов зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, здібним керівником. Велику увагу приділяє перспектив і розвитку виробництва, вирішенню соціальних проблем, поліпшенню техніко-економічних показників роботи підприємства.

Під його керівництвом щорічно проводяться розширені капітальні ремонти енергоблоків, що дає можливість збільшити їх потужність до проектних показників, надійно працювати обладнанню в складних умовах регулювання добових навантажень в єдиній енергосистемі України.

Особливу увагу С.О. Іванов приділяє питанням реконструкц ії та модернізації обладнання, поліпшенню екологічних показник ів золовловлюючих пристроїв. Це суттєво поліпшило еколог ічну ситуацію в регіоні.

Сергій Олександрович постійно підвищує свій професійний рівень. Так, у 1991 р. закінчив без відриву від виробництва факультет суміжних та додаткових професій Донецького державного університету за спеціальністю “Соціологія” й отримав кваліфікацію організатора соціологічних досліджень і управлінсько ї діяльності. Має винахід “Спосіб обрушення адгезійнокогез ійних утворень твердого палива та інших сипучих матеріалів”.

У 2000 р. за ініціативу та безпосередню участь у створенні установок для дезінтеграції твердого палива другого покоління обраний членом-кореспондентом, а в 2010 р. за участь у створенні установок третього покоління – дійсним членом Укра їнської технологічної академії з присвоєнням вченого звання академіка.

Сергій Олександрович користується авторитетом не тільки серед енергетиків Донбасу, але й в усій енергетичній системі України.

За багаторічну та сумлінну працю С.О. Іванов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства палива та енергетики України. Йому присвоєно почесне звання “Ветеран Донбасенерго”. Він також удостоєний високої державно ї нагороди – звання “Заслужений енергетик України”.

Золотий фонд нації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *