НТТ – регіональне, вирішення проблем – загальнодержавне

Южкабель

Харківське регіональне науково-технічне товариство енергетиків та електротехніків розпочало свою діяльність у 1932 році.

Товариство, яке нині очолює голова правління Василь Карнушенко, к.т.н., заступник генерального директора Заводу «Южкабель», проводить щорічні науково-технічні семінари та конференції з найбільш актуальних проблем електроенергетичної галузі.

Особливо можна відзначити семінар «Нормування енергоспоживання на підприємствах Харкова та області» і науково-практичну конференцію «Стан електричних мереж обленерго та основні напрями підвищення їх ефективності, зменшення втрат електроенергії в мережах», яка проводиться вже сім років. На конференції розглядаються питання експлуатації електромереж, нормування і зниження втрат електро­енергії, програми оптимізації роботи енергокомпаній, особливості проектування та експлуатації кабельних ліній напругою 110-330 кВ із зшитого поліетилену тощо.

Щорічно на науково-практичній конференції розглядаються питання щодо удосконалення нормативної документації. Зокрема цього року розглядатимуться зміни до деяких глав ПУЕ.

Тетяна Бєлікова,
вчений секретар Харківського регіонального НТТ
енергетиків та електротехніків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *