Урочистості з нагоди 100-річчя утворення Товариство Польських Електриків (SEP)

Львівська політехніка

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України запрошує енергетичну спільноту України приєднатися до заходів з нагоди 100-річчя утворення Товариство Польських Електриків (SEP).

27 вересня 2019 р. у Львові проходитиме симпозіум «Історія розвитку електротехніки у львівському осередку та напрямки співпраці польських й українських електриків».

Організатори: SEP, НТСЕУ, Національний університет «Львівська політехніка».

Співорганізатори: Польсько-українська торгова палата, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Польський Інститут у Києві, Інститут електродинаміки НАН України, Національний університет суднобудування у м. Миколаїв, НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

Урочистості відбуватимуться під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Польщі.

НТСЕУ інтенсифікує українсько-польську співпрацю підписанням рамкової угоди з SEP. Закликаємо електриків та енергетиків взяти участь у цьому святкуванні, виступити з доповідями на симпозіумі, скористатися можливістю обговорити нагальні проблеми українського ПЕК з польськими колегами. Однією з важливих задач є побудова громадянського суспільства у нашій країні. Спілка польських електриків готова поділитися своїм позитивним досвідом у об’єднанні зусиль, захисті інтересів сектору енергетики, залученні талановитої молоді для набуття невідворотного характеру позитивних змін у суспільстві в умовах індустріальної революції «Industry 4.0» та розбудови мережі «5G Control Grid».

Чекаємо на пропозиції щодо тем обговорення та доповідей на симпозіуму.

З запитаннями та пропозиціями звертайтеся до НТСЕУ,
ntseu@mev.gov.ua +38044-239-4773, +38044-278-4307 (факс)

Координатор із співпраці з SEP Євген Баранник,
080@ukr.net  +38050-412-69-79.

 

За темою:

Підписано угоду про співпрацю між Товариством польських електриків та НТСЕУ

Співпраця з польськими колегами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *