TOP-12 публікацій «ЕНЕРГОІНФОРМ-ИНФОРМЭНЕРГО» №548

 

Майданчик ухвалення оперативних рішень

«УРЯДОВИЙ КУР’ЄР», 27.04.2018

Роботу нового органу — Координаційної ради з питань проведення реформ у паливно-енергетичному комплексі, до складу якої увійшли голови профільних міністерств і відомств, а також парламентарії, дипломати та представники міжнародних фінансових організацій, започатковує Кабінет Міністрів. Очолив раду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який одразу ж і провів її перше засідання.

«Свого часу ми дійшли згоди, що треба утворити єдиний майданчик напрацювання рішень в енергетиці. Уряд створив координаційну раду, в яку входять всі зацікавлені особи. Мета діяльності такого майданчика — ефективно реформувати енергосектор. Кожна сторона висловлює позицію, і ми колегіально ухвалюємо рішення, — сказав Володимир Гройсман. — Робота такого майданчика сприятиме швидким рішенням для більшої прозорості забезпечення прогресу».

На цих засіданнях слід порушувати питання стратегічної ваги. Тому рада має характер групи високого рівня, коли можна оприлюднити проблему й предста-вити різні рішення й незаангажовано оцінювати ситуацію, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ. Нинішній рік може стати успішним у контексті розбудови ринків газу та елект-роенергії, вдосконалення роботи НКРЕКП, реформування НАК «Нафтогаз України», проведення ефективного заміщення імпортного палива. Законодавча основа для посилення роботи є. Є й стратегічні орієнтири, які покликані стимулювати розвиток ринку й унеможливлюють підтримку монополій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *